Google Adwords 2023 - Work Medya SEO Ajansı

Google Adwords

Google Adwords Danışmanlığı

Neler Yapıyoruz?
Arama motoru reklamlarında en bilindik olanı tartışmasız Google Adwords çalışmasıdır. Hedef kitlesi doğru ayarlanmış, optimizasyonu düzenli sağlanan bir Google Reklamları ile ciddi satış ve bilinirlik oranına sahip olabilirsiniz. Bunun için Work Medya Reklam Yönetimi konusunda sizlere destek olmaktayız.
Minimum bütçeye maksimum performans nasıl sağlanır bunu biliyoruz. Uzman marketing kadromuzla sizlerin reklam performansınızı arttırarak sonuca ulaştırıyoruz. Tamamen şeffaf raporlama standartlarımızla tüm süreci A’dan Z’ye kadar takip edebilirsiniz. Google Ads sertifikalı uzmanlarımıza güvenin.
1459380558 office 16
Marka ve Ürün Analizi
Markanızın reklam için gerekli hazırlığa sahip olup olmadığını ve ürünlerinizin rekabet oranlarını analiz ediyoruz.
1459380954 medical 52
Bütçelendirme
Reklam çalışmaları için gerekli olan bütçenin belirlenmesi ve hangi ürün için ne kadar kullanılacağının kararlaştırılmasıdır. Minimum bütçe maksimum fayda mantığı ile çalışılır.
1459380637 office 06
Dönüşüm
Farklı reklam kampanyaları kurarak hedef kitleye daha verimli ulaşılabildiğini dönüşümler ile görüyoruz.
1459380800 office 27
Sonuç
Tecrübelerimizi analizler ve dönüşümler ile birleştirdiğimizde her geçen gün reklam verimini artırarak en yüksek satışa ulaşıyoruz.

Google AdWords, Google’ın reklamcılık hizmeti olarak bilinir. 2019 senesinde Google AdWords adını Google Ads olarak değiştirmiştir.

Google reklamlarını firmalar ya da kişiler adına yöneten, gerekli optimizasyonları yapan ve müşteriye haftalık raporlar yollayan dijital ajansların işidir.

  • Metin reklam
  • Görüntülü reklam
  • Video reklam
  • Alışveriş reklamları
  • Uygulama reklamları
  • Telefon aramalı reklamlar

Google AdWords reklam fiyatları bütçeye göre belirlenmektedir. Firma, reklamlardan verim alıyorsa ödediği hiç bir rakam ona pahalı gelmemektedir. 

SEO, yani arama motoru optimizasyonu ücretsiz, doğal sonuçlardan ziyaretçi alma çalışmasıdır. Google Ads ise hedef anahtar kelimelerden belirli bir bütçe ile ziyaretçi alma çalışmasıdır.

google adwords google ads reklam yönetimi
Hemen Ara